EN   /   AL  /   MK
Ballina   Kompania   Produkte   Partneret   Kontakt
 
 
NE PUNOJME ME
AUTOFOR
TEXTAR
SACHS
LUK
PROFI-TECH
MAHLE
KNECHT FILTER
VICTOR REINZ
 
Automatic Transmission Parts - ATP
       
 
Audi   Bmw   Mercedes   Volkswagen   Opel
 
     
 
Citroen   Peugeot   Fiat   Smart  
 
COMPANY
Oto Netko është një kompani në lidhje me auto pjesë dhe është duke punuar me shitjen e pjesëve të tyre.

 Ju mund të gjeni çdo lloj pjesë për makinën tuaj që ju duhet dhe me çmimin më të volitshme. 

BMW, Mercedes, Volkswagen, Opel dhe shumë të tjerë janë në punën tonë të përditshme. Edhe pse ka shumë kompani në këtë segment, Oto Netko është një dallim. Udhëheqja jonë në këtë segment është konfirmim për këtë. 

Ne punojmë me kaq shumë kompani dhe ne kemi shumë partnerë dhe ndoshta ju do të jetë një prej tyre. Pse jo? Na vi...
mė shumė...
 
Copyright © 2019 OTO NETKO. All rights reserved! design & development: VisualSOFT Computers Finf us in Facebook